Domy dla seniora

Willa Syrena czyli ekskluzywny dom dla Seniora

Znajdujący się w Konstancinie Dom Seniora o nazwie Willa Syrena to wyjątkowe miejsce, które swoje usługi kieruje do najbardziej wymagających seniorów. Willa Syrena gwarantuje osobom starszym nie tylko ciepłą domową atmosferę ale także cały zakres usług, które systematycznie zapewniają seniorom dobre poczucie fizyczne i psychiczne. Lokalizacja Willi Syrena znajduje się w centrum Konstancina, które słynie z uzdrowiskowych właściwości. Panujący tam klimat doskonale wpływa na samopoczucie pensjonariuszy.

Seniorzy przebywający w Willi Syrena prowadzą bardzo aktywny tryb życia w czym duże znaczenie mają stworzone tu odpowiednie warunki. W tym luksusowo wyposażonym Domu Seniora zatrudnione są tylko wykwalifikowane osoby mające już pewne doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Z uwagi na nie zbyt dużą ilość pensjonariuszy personel może o wiele więcej uwagi poświęcić dla podopiecznych, którzy potrzebują indywidualnego podejścia.

Willa Syrena to dom seniora, który pokazuje zupełnie nową jakość takiej placówki zarówno pod względem estetyki wyposażenia wnętrz jak i całej kompleksowej opieki. Warto dodać, że Willa Syrena posiada 4 gwiazdki za wysoki standard całego obiektu. Pensjonariusze Willi Syrena mają do dyspozycji nie tylko pięknie wyposażone pokoje ale również szereg pomieszczeń służących do relaksacji i rehabilitacji między innymi basen, czy sale wyposażone w przyrządy do ćwiczeń.

Informację, aktualności oraz cennik Willi Syrena mogą Państwo znaleźć na stronie ekskluzywny dom seniora okolice Warszawy.

Każdy pensjonariusz przed przyjęciem do zostaje kompleksowo przebadany przez lekarzy specjalistów : kardiologa, neurologa, diabetologa, urologa oraz przez innych lekarzy jeśli wymaga tego stan zdrowia. Willa Seniora zapewnia profesjonalne usługi medyczne z systemu NFZ oraz lekarzy zatrudnionych przez ośrodek. Pensjonariusze pozostają pod doskonałą opieką fizjoterapeutów, którzy są uznanymi specjalistami. Prowadzą oni zajęcia w oparciu o plan stworzony przez uznane w Polsce i za granicą Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, które swoją siedzibę ma po sąsiedzku z Willą Syrena. Dodatkowo dla zapewnienia odpowiedniej opieki każdy z pensjonariuszy ma przydzielonego opiekuna medycznego.

Podopieczni z Willi Syrena mają możliwość aby zamieszkać w ośrodku z osobą bliską z którą nie chcieli by się rozstawać to samo dotyczy ulubionych zwierząt z którymi dotąd przebywali na co dzień i mieli ich pod swoją opieką. To bardzo ważne dla poczucia komfortu psychicznego seniora nagłe rozstanie z ukochanym partnerem czy pieskiem miałoby negatywny wpływ nie tylko na psychikę ale i na zdrowie osoby starszej.

Willa Syrena jest miejsce ekskluzywnym swoim standardem w niczym nie przypomina domów opieki dla osób starszych, które funkcjonują w Polsce. To Dom, który pensjonariuszom zapewnia życie na wysokim poziomie mogą oni dowolnie korzystać z basenu siłowni, sauny, masażu czy i zajęć rehabilitacyjnych. Pensjonariusze otrzymują trzy posiłki dziennie oprócz tego mają do dyspozycji barek znajdujący się w sali restauracyjnej gdzie mogą korzystać z dań serwowanych na podwieczorek oraz ciast, kawy, napoi i słodyczy. W budynku znajduje się salon wyposażony różnego rodzaju gry towarzyskie oraz telewizor podopieczni mogą tu wspólnie spędzać czas.

Dookoła budynku znajduje się piękny zadbany park dla seniorów, a na dachu budynku tarasy wyposażone w meble relaksacyjne.ekskluzywny dom spokojnej starości

dom spokojnej starości KonstancinSyrena Dom Spokojnej Starości

Syrena Dom Spokojnej Starości

Dom Spokojnej Starości Syrena znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Syreny 26 i zajmuje sześciopiętrowy budynek, który posiada wszelkie udoskonalania mające służyć łatwemu poruszaniu się osób starszych i niepełnosprawnych. Osoby poruszające...

Czytaj dalej
Wigor

Wigor - niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor powstał w 2000 roku w jego skład wchodzą trzy inne placówki oferujące usługi opiekuńczo - zdrowotne w zależności od potrzeb pensjonariuszy. Zakłady Opieki Zdrowotnej Wigor cieszą się doskonałą opinią podopiecznych...

Czytaj dalej
Dom Pomocy Społecznej sw Franciszka Salezego

Dom Pomocy Społecznej im. św. Franciszka Salezego

Założycielką Towarzystwa Przytułku Świętego Franciszka Salezego była siostra Anna Kobylińska wywodząca się ze Zgromadzenia Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo. Zaczęło się wszystko w roku 1882 kiedy to siostra Anna wynajęła mieszkanie na Powiślu w Warszawie...

Czytaj dalej