Domy dla seniora

Wigor - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor powstał w 2000 roku w jego skład wchodzą trzy inne placówki oferujące usługi opiekuńczo - zdrowotne w zależności od potrzeb pensjonariuszy. Zakłady Opieki Zdrowotnej Wigor cieszą się doskonałą opinią podopiecznych zarówno byłych jak i obecnych. Z uwagi na swoje usytuowanie w otoczeniu terenów leśnych podopieczni mogą dochodzić do zdrowia oddychając zdrowym powietrzem i w stałym kontakcie z naturą. Od 2000 roku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wigor jest objęty wpis do rejestru prowadzony przez wojewodę mazowieckiego oraz od dnia 1 stycznia ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia co pozwala na częściowe refundowanie pobytu.

Ośrodki znajdują się w pobliżu centrum Warszawy można tam dojechać komunikacją miejską, Zakłady Wigor mogą się pochwalić prawie dwudziestoletnią działalnością specjalizującą się w długoterminowej opiece zdrowotnej. Umowa podpisana z NFZ na opiekę medyczną, dostęp do codziennej rehabilitacji, terapii zajęciowej oraz profesjonalna opieka personelu medycznego i pomocniczego powoduje, że pacjenci tu przybywający łatwo się klimatyzują. Wszystkie ośrodki należące do Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej są zbudowane tak aby nie osoby starsze nie miały żadnych problemów z przemieszczaniem się i korzystania z wszystkich pomieszczeń.

Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wigor dużo uwagi poświęcają odpowiedniemu żywieniu swoich podopiecznych mają oni zapewnione zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pensjonariusza. Zakład zatrudnia wykwalifikowanego dietetyka, który ustala plan żywienia odpowiadający stanowi zdrowia osoby starszej.Wróć do strony głównej...